06.04.2023Spektakl dla najmłodszych pt. "Naszyjnik pamięci"

29 marca w Filii bibliotecznej w Mroczeniu świętowano Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji dzieci z oddziału zerówkowego Zespołu Szkół w Baranowie wraz z nauczycielami obejrzeli bajkę pt. „Naszyjnik pamięci” w wykonaniu teatru Kokon z Krakowa. Mali widzowie w dużym napięciu śledzili losy zamienionego w kruka księcia próbującego odnaleźć siostrę i przerwać klątwę złego czarodzieja. Spektakl pn. "Naszyjnik pamięci"to opowieść, która przeniosła dzieci w magiczny świat teatru, podczas którego aktorzy angażowali Tygryski i Liski do czynnego uczestnictwa w przedstawieniu. Spotkanie było też świetną zabawą pobudzającą ich wyobraźnię i kreatywność. Przedstawienie miało również na celu przypomnienie najmłodszym o zachowaniu ostrożności w kontakcie z nieznajomymi, a także o sile miłości i wsparciu rodziny.

10a.jpg 10a
jpg, 1.5 MiB, 5184x3456