01.06.2023✒️Konkurs na RECENZJĘ MIESIĄCA✒️

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Złotowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu złotowskiego do wzięcia udziału w konkursie na RECENZJĘ MIESIĄCA.📝

Zasady są proste.
Jeśli masz ochotę wziąć udział w konkursie, napisz recenzję i prześlij ją na naszą skrzynkę e-mail na adres konkurs@biblioteka-zlotow.pl, w tytule wpisując „Konkurs na recenzję miesiąca”. W wiadomości podaj imię, nazwisko i wiek, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Swoje zadanie konkursowe prześlij jako załącznik.

Nadesłane teksty będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
a) najlepsza recenzja - dzieci i młodzież do ukończenia 15. roku życia,
b) najlepsza recenzja - młodzież powyżej 15. roku życia oraz osoby dorosłe.
Konkurs trwa od 1 czerwca 2023 roku. Nagrody książkowe za recenzję miesiąca przyznawane są w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca.
Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.🔽
Konkurs na RECENZJĘ MIESIĄCA .jpg