03.06.2023🚲Złotów Rowerową Stolicą Polski🚲

Kręcimy km dla Złotowa i.... Biblioteki.🚴‍♀️🚴‍♂️
Złotów po raz pierwszy walczy o puchar Rowerowej Stolicy Polski!
Do 21 maja trwał trening z aplikacją Aktywne Miasta.

1 czerwca zaczęła się rywalizacja o główny puchar🏆, która trwać będzie przez cały miesiąc!
Zachęcamy do zainstalowania aplikacji, założenia konta i przyłączenia się do rywalizacji.
Kilometry dla Złotowa można kręcić nawet poza granicami miasta, wystarczy przy rejestracji wybrać miasto Złotów i jeździć po całej Polsce.🚵‍♂️

Dodatkowo w podgrupie można zaznaczyć kręcenie kilometrów dla naszej Biblioteki i wspomóc rywalizację „Odjazdowych Bibliotekarek” w rywalizacji między złotowskimi instytucjami.
Podczas treningu należy wybrać opcję Trening RSP dla gmin - Złotów i wybrać grupę Ogólną – Podgrupę – Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida.
Zachęcamy do udziału w zabawie!
Złotów Rowerową Stolicą Polski.jpg