13.10.2014Łowimy czytelników

10 października 2014 r. w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi odbyły się warsztaty dla bibliotekarzy z woj. łódzkiego pt. "Jak złowić czytelnika w sieci?" Na spotkanie przybyło aż 70 osób z całego województwa.

IMG_6192a.jpg

Tematyka związana z pozyskiwaniem czytelników do bibliotek przez internet została również zaprezentowana bibliotekarzom z powiatu wodzisławskiego w dn. 26 września w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Wodzisławiu Śląskim oraz pracownikom bibliotek z powiatu krakowskiego dn. 8 października w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Więcej: www.konsorcjum.sowwwa.pl

IMG_6192a.jpg IMG_6192a