17.07.2023Nowy katalog, więcej do klikania

W najnowszej wersji naszego katalogu internetowego pojawiła się m. in.: klikalna lista autorów

obrazek
i deskryptory dotyczące np. formy i typu publikacji albo – w publikacjach nieb­elet­ryst­yczn­ych – dziedziny i ujęcia.

obrazek

Mamy też ikonki w prosty sposób kierujące do niektórych grup zbiorów, np. do audiobooków.

obrazek
Przegląd zmian w katalogu prezentujemy na naszej stronie internetowej - klik: bibl­iote­kaol­esno­.pl

Nasz katalog internetowy (a dokładniej: najstarsze w nim opisy) ma 25 lat! Od 1 stycznia 1998 r. wszystkie trafiające do OBP zbiory opracowywane są komputerowo.

Pod koniec 1997 do biblioteki trafiła pierwsza wersja programu SOWA i potem w bibliotecznych komputerach pojawiały się jego kolejne wersje opracowywane przez firmę Sokrates Software.
Klik: bibl­iote­kaol­esno­.pl

Więcej bibliotecznych informacji:
bibl­iote­kaol­esno­.pl (godziny otwarcia bibliotek)
bibl­iote­kaol­esno­.pl (strona WWW i aktualności))
w.bibliotece.pl (wiadomości)
w.bibliotece.pl (forum)