09.08.2023Książki to też temat książek!

Większość miłośników książek wie, że mnóstwo książek można znaleźć w naszym katalogu - klik: bit.ly - i że w Wypożyczalni Głównej można je wypożyczać do godziny 18:00 😀
Miłośnikom książek przypominamy więc, że święto można uczcić wypożyczeniem ciekawej książki o książce! bibl­iote­kaol­esno­.pl

Czytaj z nami "Nad Niemnem!

Zostań lektorem Narodowego Czytania w Oleśnie!
8 września, na oleskim Rynku, będziemy wspólnie czytać „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Chcesz czytać z nami?

Zgłoszenia lektorów chętnych do udziału w Narodowym Czytaniu 2023 przyjmujemy do 23 sierpnia.

Klik: bibl­iote­kaol­esno­.pl

Wakacje - wolność podróżowania i wolność czytania 😀
Z wolności do gubienia pieniędzy* prosimy nie korzystać, z wolności do czytania - jak najbardziej. Wypożyczalnia Główna zaprasza do godz. 18:00. Filia dla Dzieci tylko do 15:00, ale zamówione książki można odbierać w Wypożyczalni Głównej do godz. 18:00.

*To motyw, który łączy obie te książki:

• Adam Bahdaj: Podróż za jeden uśmiech
  • Adam Bahdaj: Piraci z Wysp Śpiewających

bahdaj2023.jpg

Więcej bibliotecznych informacji:
bibl­iote­kaol­esno­.pl (godziny otwarcia bibliotek)
bibl­iote­kaol­esno­.pl (strona WWW i aktualności))
w.bibliotece.pl (wiadomości)
w.bibliotece.pl (forum)