21.09.2023Aplikacja Sowa MOBI dostępna dla czytelników WiMBP w Rzeszowie

Czytelnicy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie mogą już

korzystać z aplikacji mobilnej Sowa MOBI.

Aplikacja umożliwia wygodną obsługę katalogu Biblioteki oraz konta czytelniczego za pomocą smartfona lub tabletu. Zalogowany w niej użytkownik może zarezerwować i zamówić zbiory biblioteczne, sprawdzić ile dni zostało na ich zwrot, a w razie potrzeby łatwo prolongować wypożyczone materiały. Sowa MOBI daje też możliwość sprawdzania historii wypożyczeń, nowości i najp­opul­arni­ejsz­ych książek.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play (dla systemu Android) oraz z App Store (dla systemu iOS).

Jak zacząć używać aplikacji Sowa MOBI?

• pobierz Sowa MOBI ze sklepu Google Play lub App Store i zainstaluj na swoim urządzeniu mobilnym,
  • wyszukaj WiMBP w Rzeszowie,
  • zaloguj się na swoje konto biblioteczne,
  • korzystaj z możliwości rezerwowania, zamawiania, prolongowania, przeglądania itp.