26.10.2023Mała książka - wielki człowiek, kolejna akcja czytelnicza !!!

To już kolejna edycja akcji czytelniczej Mała książka - wielki człowiek, w której nasza biblioteka wraz z filiami bierze udział.
Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat (roczniki 20216-2019).
Aby przystąpić do projektu wystarczy odwiedzić nas bądź nasze filie Filia Biblioteczna w Kozłowicach, Filia Biblioteczna w Pawłowicach, Filia Biblioteczna w Uszycach lub Filia Biblioteczna w Zdziechowicach zapisać dziecko do biblioteki, wypożyczyć książeczkę i odebrać Wyprawkę Czytelniczą w prezencie
Na wyprawkę składa się książka Krasnal w Krzywej Czapce , broszura Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece oraz Karta Małego Czytelnika, na której dziecko będzie zbierało naklejki – jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego.
Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom, jako potwierdzenie jego aktywności czytelniczej.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i zapraszamy do naszych placówek.
Do zobaczenia !!!

wyprawka.jpg