27.10.2023Nurtem od źródełka - gry planszowe

Przedstawiamy kolejną perełkę z naszej Małej Ojczyzny, która trafiła w formie daru do naszej biblioteki
Tym razem to gra planszowa "Nurtem od źródełka".

Dziękujemy LGD Górna Prosna, że zawsze o nas pamiętacie przy okazji swoich publikacji

Gra oczywiście dostępna będzie w naszej bibliotece Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzowie Śląskim, ale również w filiach: Filia Biblioteczna w Kozłowicach, Filia Biblioteczna w Pawłowicach, Filia Biblioteczna w Uszycach oraz Filia Biblioteczna w Zdziechowicach.

Nurtem od źródełka to rodzinna gra planszowa, w której gracze biorą udział w emocjonującym wyścigu wzdłuż nurtu Górnej Prosny i odpowiadając poznają dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze gmin: Gorzów Śląski, Praszka, Radłów i Rudniki.

gry.jpg

gry.jpg gry