06.11.2023Konkursy: Wielkopolska Biblioteka Roku, Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Roku

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w konkursach o tytuł: "Wielkopolska Biblioteka Roku" oraz "Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Roku".

Celem konkursów jest docenienie wielkopolskich bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz uhonorowanie wielkopolskich nauczycieli bibliotekarzy posiadających szczególne osiągnięcia oraz czynnie angażujących się w rozwój szkoły lub biblioteki.
Termin złożenia formularzy zgłoszeniowych upływa 27 listopada 2023 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursów nastąpi do 30 listopada br.

Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpi podczas uroczystej Gali w grudniu br.

Szczegółowe informacje w regulaminach.

Pliki do pobrania:
Regulamin Konkursu o tytuł "Wielkopolska Biblioteka Roku" pbp.poznan.pl
Formularz zgłoszeniowy placówki do tytułu "Wielkopolska Biblioteka Roku" w.bibliotece.pl
Regulamin Konkursu o tytuł "Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Roku" pbp.poznan.pl
Formularz zgłoszeniowy kandydata do tytułu "Wielkopolski Nauczyciel Bibliotekarz Roku" w.bibliotece.pl