19.12.2023Coś na długie zimowe wieczory dla młodszych i starszych

„Dlaczego warto czytać książki? Dla relaksu!
To zdecydowanie jeden z najlepszych powodów, dla którego warto czytać książki! Opowieść, która pochłania bez reszty lub książka, która eksploruje twój ulubiony temat to doskonały sposób na relaks. Może złagodzić napięcie w mięśniach i pozwala mózgowi odpocząć. Co ważne, badania sugerują, że czytanie może w znaczący sposób zmniejszyć poziom stresu. Naukowcy z Sussex University wykazali, że wystarczy zaledwie sześć minut czytania, by zmniejszyć stres u czytelnika nawet o 68%”.

Źródło: www.empik.com
Dostęp 18.12.2023 r.

Z myślą o naszych czytelnikach zakupiliśmy również do zbiorów bibliotecznych książki, które warto przeczytać w długie zimowe wieczory.
Wszystkich spragnionych dobrej książki serdecznie zapraszamy do biblioteki.

cos_do_poczytania.jpg

cos_do_poczytania.jpg cos_do_poczytania