07.02.2024Spotkanie autorskie

W poniedziałek, 29 stycznia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baranowie odbyło się spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską - autorką książek, opowiadań, słuchowisk i felietonów.
Pisarka ma w swoim dorobku powieści obyczajowe, sagi rodzinne oraz książki dla dzieci. Podczas spotkania, Pani Paulina zaprezentowała wybrane tytuły, zachęcając zgromadzonych do sięgnięcia po lekturę. Opowiadała o początkach pracy literackiej oraz o wydarzeniach i miejscach, które inspirują ją do pisania. Ujawniła też kilka ciekawostek z życia prywatnego, m. in. o zamiłowaniu do pszczół i zaletach obcowania z przyrodą. Swoje pasje i przemyślenia przekłada na twórczość, dzięki którym powstają jej powieści, które mimo negatywnych doświadczeń, dostarczają dawkę optymizmu i pozytywnej refleksji.
Pod koniec spotkania był również czas na rozmowy o sile pogodnych myśli z podsumowującym mottem aby pamiętać że, nasze myśli kreują nasze życie - warto BYĆ DOBREJ MYŚLI! Dziękujemy gościom, seniorom i czytelnikom za uczestnictwo w spotkaniu. Książki Pauliny Płatkowskiej z dedykacją dla czytelników znajdują się w bibliotece.

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Baranów GBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo