Miejska Biblioteka Publiczna w Złotowie
2024-2-21
15.02.2024📚LITERACKI DEBIUT ZŁOTOWIANINA📚
Złotów MBP

Zapraszamy na spotkanie autorskie z SZYMONEM ROGOWICZEM i jego książką "Uroboros, czyli reportaż onanisty"😀

📅 środa - 21go lutego 📅

⌚godzina 17:00 ⌚

Zapraszamy wraz z Autorem.😊
A oto wydawnicza zapowiedź:
...Wybierz się w podróż do wnętrza umysłu...
Paweł doskonale wie, czym jest uzależnienie, od wielu lat mierzy się z nim codziennie. Niespełniony w życiu zawodowym i prywatnym mężczyzna, szuka ulgi w wirtualnym świecie. Czy jest to jednak odpowiednie miejsca dla rozdartego wewnętrznie człowieka?
Kiedyś Paweł marzył o rysowaniu komiksów, karierze grafika, miał pomysł na życie i mnóstwo planów. Dziś dobiega trzydziestki, wynajmuje pokój w mieszkaniu studenckim i nie potrafi znaleźć stałej pracy. Całą swoją energię przeznacza na poszukiwanie erotycznych doznań oferowanych przez wirtualny świat. Tkwiąc w silnym uzależnieniu od masturbacji, Paweł nie zauważa, jak zmarnowane przez niego dni zamieniają się w tygodnie, miesiące i lata. Dawne aspiracje straciły na znaczeniu, a kolejne próby walki z nałogiem za każdym razem kończą się porażką oraz gorączkowym poszukiwaniem seksualnego spełnienia.
Uroboros, czyli reportaż onanisty to dramat przepełniony bólem i żalem do samego siebie. Zapis podróży w głąb świadomości rozdartego wewnętrznie człowieka, a zarazem ważny głos w dyskusji na temat przemian cywilizacyjnych i kulturowych w scyfryzowanym świecie.
Nie można nasycić Uroborosa, on zawsze chce więcej, a stale dostaje tyle samo.
Tylko tyle, ile da radę w sobie pomieścić. Więcej.
Czy Paweł będzie potrafił zerwać z nałogiem, który pochłonął go bez reszty? Przekonaj się, czytając książkę! 📖🤓
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res.
LITERACKI DEBIUT ZŁOTOWIANINA📚.jpg

LITERACKI DEBIUT ZŁOTOWIANINA📚.jpg LITERACKI DEBIUT ZŁOTOWIANINA📚