20.02.2024Wystawa malarstwa Martyny Bawolskiej w Bibliotece PANS w Chełmie

plakat MB mały.jpg

Biblioteka Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie zaprasza na wystawę obrazów oraz rysunków Martyny Bawolskiej. Prace można oglądać od 20 lutego 2024 r. do 10 kwietnia 2024 r. w siedzibie Biblioteki, przy ulicy Pocztowej 54, w godzinach jej otwarcia. Serdecznie zapraszamy!
Martyna Bawolska jest studentką Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie i właśnie rozpoczyna ostatni semestr na specjalizacji mechanika lotnicza. Posiada wiele pasji, jednak najwięcej znaczą dla niej sztuka i lotnictwo, które świetnie idą w parze. Lotniczą przygodę rozpoczęła w 2017 roku, zapisując się do licealnej klasy szybowcowej, jak sama mówi: na lotnisku nauczyłam się wielu wartościowych umiejętności i odnalazłam ścieżkę, którą chcę podążać, czyli mechanikę lotniczą. Lotnictwo jest bardzo inspirujące i łączy ludzi. Pozwala również uchwycić wyjątkowe momenty za pomocą ołówka, czy pędzla.
Przelewanie wspomnień i pięknych kadrów na płótno lub kartkę pomaga mi zrelaksować się i poukładać myśli. Jestem zupełnym samoukiem, rysuję i maluję w wolnych chwilach. Inspiruje mnie to, co mnie otacza. Może to być dzień spędzony na uczelni, uroczy kotek lub gra, którą właśnie przechodzę. Uczę się z każdym nowym obrazem i nieustannie staram się być lepszym człowiekiem.


plakat MB mały.jpg plakat MB mały
jpg, 93 KiB, 566x800
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Chełm PANS

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo