16.04.2024Wystawa rysunku i akwareli Beaty Ciastek w Bibliotece PANS w Chełmie

wystawa B Ciastek plakat m.jpg

Biblioteka Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie zaprasza na wystawę „w akwareli i w szarości” Beaty Ciastek. Prace można oglądać od 16 kwietnia 2024 r. do 20 maja 2024 r. w siedzibie biblioteki, przy ulicy Pocztowej 54, w godzinach jej otwarcia. Serdecznie zapraszamy!
Beata Ciastek- rodowita kraśniczanka. Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS -dyplom z grafiki warsztatowej (linoryt) w 1997 roku w pracowni prof. Maksymiliana Snocha.
Studia podyplomowe z zakresu wiedzy o kulturze (Wydział Humanistyczny UMCS) oraz edukacja techniczna z wykorzystaniem narzędzi informatycznych (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie)
Jest członkiem Kraśnickiego Towarzystwa Edukacyjnego oraz lubelskiej grupy plastyków „TWORZYWO 96”. Zajmuje się rysunkiem, technikami mieszanymi oraz malarstwem (głównie akwarelowym ale także olejnym i akrylowym)
Od kilkunastu lat bierze udział w wystawach zbiorowych grupy „TWORZYWO 96”: Lublin(Galeria 31, Galeria TPSP „Przy bramie”, Filharmonia Lubelska, Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej HE SHUIFA UMCS, Galeria Wydziału Artystycznego UMCS), Lubartów (Galeria PMDK), Nałęczów (Galeria Andriollego NOK), Kazimierz Dolny (Galeria Leonardo). Uczestniczy również w ogólnopolskich plenerach malarskich.


wystawa B Ciastek plakat m.jpg wystawa B Ciastek plakat m
jpg, 111 KiB, 1200x849
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Chełm PANS

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo