Miejska Biblioteka Publiczna w Złotowie
2024-3-6
02.03.2024📕ZŁOTOWIANKA Z LITERACKIM DEBIUTEM W BIBLIOTECE✍️
Złotów MBP

Marzec miesiącem kobiet, dlatego tym razem propozycja wymierzona prosto w panie i dla pań, choć panów również będzie nam miło gościć. ☺️
Wraz z Dianą Wrzeszcz-Gadek zapraszamy na spotkanie autorskie

📅środa 06.03.2024 r.📅

⌚godz. 17:00⌚

Diana Wrzeszcz-Gadek - autorka pierwszej, lecz nie ostatniej powieści. Uwielbia to uczucie, gdy ma przed sobą pustą kartkę i nieograniczone możliwości.
Prywatnie żona, matka, która dzieli życie między bliskich a czytanie ukochanych książek. Od ponad 20 lat zawodowo związana z handlem.
Powieść “On i Ona” napisana pod wpływem chwili, stała się także spełnieniem marzenia. Fikcja przeplata się w niej z autentycznymi zdarzeniami, oddającymi realne przeżycia niektórych bohaterów. Szalona miłość, zrodzona we krwi, która nie miała prawa się urzeczywistnić. Postacie, które same wybrały swe rodziny, i wydarzenia, które już na zawsze je połączyły.
Dramaty za zamkniętymi drzwiami oraz siła miłości i przyjaźni, która pokonuje wszystko. "Na zawsze razem".
Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki wraz z autografem.🤓
Wstęp wolny, zapraszamy!😃
ZŁOTOWIANKA Z LITERACKIM DEBIUTEM W BIBLIOTECE.jpg