03.12.2014"Tu się czyta" - warsztaty tworzenia plakatu
2 grudnia w Czytelni Miejskiej Biblioteki w Łowiczu odbyły się warsztaty tworzenia plakatu pod hasłem "Tu się czyta", które poprowadziła studentka V roku Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Karolina Zimna. Uczestnikami spotkania byli uczniowie trzech partnerskich szkół w ramach Programu Biblioteki Narodowej "Priorytet 2" (Gimnazjum Nr 1 w Łowiczu, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu, Pijarska Szkoła Królowej Pokoju w Łowiczu). Po krótkim wstępie, w którym Pani Karolina Zimna przybliżyła uczniom zasady tworzenia plakatu, młodzież utworzyła własne plakaty do bibliotek "Tu się czyta".

Tu się czyta.jpg

Tu się czyta.jpg Tu się czyta
jpg, 2.3 MiB, 5120x2891