04.04.2024🌻Wernisaż wystawy Reginy Minster - fotorelacja

Czysta twórczość, kreatywność i dokładność - tak można scharakteryzować niesamowite obrazy quillingowe wykonane przez panią Reginę Minster.🌻
2 kwietnia podczas wernisażu mogliśmy poznać autorkę i podziwiać jej wyjątkowy talent.
Pani Regina z zawodu kucharka, swój niezwykły dar do skręcania papierowych pasków i komponowania z nich prawdziwych dzieł sztuki, odnalazła będąc już na emeryturze, podczas zajęć w Dziennym Domu "Senior - WIGOR" w Złotowie. Tu od ośmiu lat, przy wsparciu terapeutek oraz innych seniorów rozwija swoją pasję quillingową.

Na wystawie pani Reginy można podziwiać m.in. "Cztery pory roku",🌞 słoneczniki (na wzór Van Gogh`a)🌻, ptaki, a także wazony, kule dekoracyjne, szkatułki i zachwycające karty okolicznościowe.
Wystawę oglądać można do końca kwietnia. 💐
Zapraszamy, naprawdę warto!🥰
Wernisaż wystawy Reginy Minster - 1.jpg