07.04.2024Dofinasowanie dla grodzieckiej książnicy

Mamy to! Dzielimy się wspaniałymi wieściami!

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec otrzymała dofinansowanie w wysokości 12 tysięcy złotych na realizację projektu "Nakręceni na kulturę - Senior w Bibliotece" z programu Partnerstwo dla Książki. Nasz projekt zajął 48 miejsce spośród ponad 800 złożonych wniosków z całej Polski. Wsparcie z MKiDN pozwoli nam rozwinąć nasze działania i zapewnić jeszcze więcej ciekawych inicjatyw dla naszych czytelników i użytkowników!

Zorganizujemy wiele fascynujących warsztatów oraz spotkań autorskich z cenionymi osobami ze świata kultury. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników literatury i sztuki!

Nie chcemy wszystkiego zdradzać..... zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na mediach społ­eczn­ości­owyc­h!

2.png 2
png, 121 KiB, 940x788