11.04.2024XXXII TKJ - Fantastyczne światy w bibliotece

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach Filia w Starachowicach włączając się w tegoroczne obchody zaprosiła Państwa do wysłuchania prelekcji „Fantastyczne światy. O fenomenie literatury fantasy” dr. Łukasza Kucharczyka – wykładowcy UKSW.
Ponadto chcemy Państwu udostępnić zestawienie bibliograficzne, związane zarówno z literaturą i fimem fantasy, jak również o literaturze fantasy. Wszystkie uwzględnione w zestawienu pozycje znajdują się w zbiorach naszej biblioteki.
Edyta Smolińska

Bibliografia podzielona jest na działy: Książki, Audiobooki, Filmy i O literaturze fantasy. Działy Książki, Audiobooki, O literaturze fantasy mają układ alfabetyczny autorski, natomiast w obrębie Filmów zastosowano układ alfabetyczny tytułowy.
Małgorzata Pronobis
Jolanta Fudali