Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
2024-5-8
15.04.2024SPOTKANIE AUTORSKIE
Michałowice BPG

O tym, co jest ważne w żywieniu
8 maja godzina 17:30

Zapraszamy na spotkanie z psyc­hodi­etet­yczk­ą, autorką książek, Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Spotkanie jest dofinansowane z Programu DKK, a odbędzie się w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek, którego hasło brzmi: BIBLIOTEKA – miejsce na czasie.

Wstęp tylko za okazaniem wejściówek, które można odebrać bezpłatnie w naszej bibliotece od 22.04.2024 r. Ilość miejsc ograniczona.

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie wmichalowicach.pl

Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy, spotkania o tematyce zdrowotnej i z zain­tere­sowa­niem­ śledzi najnowsze doniesienia naukowe, którymi również chce się dzielić z Wami!
Po spotkaniu będzie można nabyć najnowszą książkę “Dieta planetarna” bezpośrednio od autorki, wraz z autografem.
Katarzyna(2).png

Katarzyna(2).png Katarzyna(2)