Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
[awatar]
Michałowice BPG
32 357
Rodzaj: Biblioteki publiczne
Telefon: 12/3885037
Województwo: małopolskie
Powiat: krakowski
Adres: Pl. Józefa Piłsudskiego 2
32-091 Michałowice
E-mail: biblioteka@michalowice.malopolska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
08:00 - 19:00
Środa
08:00 - 18:00
Czwartek
08:00 - 19:00
Piątek
08:00 - 18:00
Sobota
08:00 - 16:00
W czasie przerw świątecznych i wakacyjnych godziny otwarcia ulegają zmianie. Bieżące informacje na stronie wmichalowicach.pl

Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice składa się z oddziału głównego w Michałowicach oraz 2 filii(w Raciborowicach i Więcławicach Starych). W bibliotece funkcjonuje czytelnia komputerowa z bezpłatnym dostępem do Internetu, atrakcyjny kącik dziecięcy oraz kącik gier planszowych. Można również korzystać z czytelni czasopism i gazet. Prowadzimy zajęcia dla dzieci przedszkolnych, dla dzieci w wieku szkolnym, dla młodzieży i dorosłych oraz spotkania z pisarzami i podróżnikami. Działa u nas Dyskusyjny Klub Książki. W budynku Biblioteki funkcjonuje także: Kino za Rogiem oraz Centrum Kultury.

Ekspozycja
Zbiory
Nowości w bibliotece
  • Mamo, to moje życie
    Cloud, Henry
    Brak ocen
  • Okres
    Giráldez, Aitana
    Brak ocen
  • Dziecko w świecie technologii
    Davis, Katie
    Brak ocen
  • Nigdy nie mów na zawsze
    Noszczyńska, Danuta
    Brak ocen
  • Mrok
    Wolwowicz, Katarzyna
    Ocena: 5.0, głosów: 1
1 2 3 4
WYDARZENIE
2024-5-9
T18:00
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice 50.15834 19.9798 Pl. Józefa Piłsudskiego 2 32-091 Michałowice

MOJE PIERWSZE CAMINO DE SANTIAGO – 960 KM PIESZEGO SZLAKU Z PERSPEKTYWY POCZĄTKUJĄCEGO WĘDROWCA
9 maja godzina 18:00

Klub Podróżnika tym razem będzie gościł Wojciecha Czekalskiego, autora książki “Pieszo przez Hiszpanię”, który opowie o swojej wyprawie do Santiago de Compostela. Wstęp wolny, będzie możliwość zakupu książki bezpośrednio od autora.

Od autora:

Chcesz posłuchać o mojej pierwszej, prawdziwej WYPRAWIE? O przygotowaniach, o niecierpliwości, o ludziach, radościach, słabościach, niespodziankach, bólu, trudzie, euforii, filozofii życia, przemyśleniach itp., itd… Chcesz się dowiedzieć dlaczego CAMINO – droga pielgrzymkowa może pociągnąć kogoś, kto nie jest religijny? Chcesz się dowiedzieć co mnie zaskoczyło, jak to na mnie wpłynęło, co się w moim życiu zmieniło? Chcesz razem ze mną przejść przez wspomnienia poprzedzielane wieloma chwilami zamkniętymi w zdjęciowych kadrach? ZAPRASZAM NA MOJE WYSTĄPIENIE.

Wojtek Czekalski

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie wmichalowicach.pl

MOJE PIERWSZE CAMINO DE SANTIAGO.png

MOJE PIERWSZE CAMINO DE SANTIAGO.png MOJE PIERWSZE CAMINO DE SANTIAGO
png, 2.6 MiB, 1587x2245
Komentarze (0)
WYDARZENIE
2024-5-8
T17:30
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice 50.15834 19.9798 Pl. Józefa Piłsudskiego 2 32-091 Michałowice

O tym, co jest ważne w żywieniu
8 maja godzina 17:30

Zapraszamy na spotkanie z psyc­hodi­etet­yczk­ą, autorką książek, Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Spotkanie jest dofinansowane z Programu DKK, a odbędzie się w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek, którego hasło brzmi: BIBLIOTEKA – miejsce na czasie.

Wstęp tylko za okazaniem wejściówek, które można odebrać bezpłatnie w naszej bibliotece od 22.04.2024 r. Ilość miejsc ograniczona.

Udział w wydarzeniu jest dobrowolny i bezpłatny. Warunki uczestnictwa określa Regulamin dostępny na stronie wmichalowicach.pl

Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy, spotkania o tematyce zdrowotnej i z zain­tere­sowa­niem­ śledzi najnowsze doniesienia naukowe, którymi również chce się dzielić z Wami!
Po spotkaniu będzie można nabyć najnowszą książkę “Dieta planetarna” bezpośrednio od autorki, wraz z autografem.
Katarzyna(2).png

Katarzyna(2).png Katarzyna(2)
png, 1.8 MiB, 1587x2245
Komentarze (0)
Placówki
Michałowice BPG
Pl. Józefa Piłsudskiego 2
32-091 Michałowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
08:00 - 19:00
Środa
08:00 - 18:00
Czwartek
08:00 - 19:00
Piątek
08:00 - 18:00
Sobota
08:00 - 16:00
W czasie przerw świątecznych i wakacyjnych godziny otwarcia ulegają zmianie. Bieżące informacje na stronie wmichalowicach.pl

0
Filia Raciborowice
ul. Św. Małgorzaty 6
32-091 Raciborowice

Poniedziałek 10-18
Wtorek 8-16
Środa 8-16
Czwartek 11-19
Sobota 8-16 -co druga sobota miesiąca

0
Filia Więcławice
ul. Św. Jakuba 94
32-091 Więcławice Stare

Poniedziałek 10-18
Środa 8-16
Czwartek 8-16
Piątek 9-17

0
Forum biblioteki

Brak wątków

Przejdź do forum
jacek.krawiec
przemo.czak18
asilezin
bogumilzajac
sylwia.grzegorzko
madlenka12
monika.atlasik
krystynakl
ewa.filuk
malg1br
krzysztof.kus
kochamsociale
pamula1

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo