19.04.2024Konferencja „Biblioteka Bez Granic. Tradycyjnie i w erze nowych technologii”

Biblioteki są bez granic, a te z kolei ogranicza tylko nasza wyobraźnia.🤯 Po raz kolejny przekonałyśmy się o tym uczestnicząc w konferencji dla bibliotekarzy "Biblioteka bez granic - Tradycyjnie i w erze nowych technologii" organizowanej przez Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile. 🤩📚
Za nami bardzo intensywny dzień z merytorycznymi i inspirującymi wykładami i warsztatami nt. łączenia tradycyjnych funkcji biblioteki z nowymi technologiami. W programie konferencji znalazły się wystąpienia specjalistów-praktyków, m.in. Iwony Pietrzak-Płachty, Agnieszki Halickiej oraz organizacji DEMAGOG i KONCEPT KULTURA.👏 Takie spotkania zawsze inspirują do podejmowania coraz to ciekawszych i atra­kcyj­niej­szyc­h działań edukacyjno-kulturalnych w bibliotekach. Nam też już sporo nowych pomysłów na aktywności się zrodziło.
Dziękujemy Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Pile za zaproszenie.🤓w.bibliotece.pl
Konferencja - Biblioteka Bez Granic -1.jpg
Konferencja - Biblioteka Bez Granic -2.jpg