16.05.2024SPOTKANIE AUTORSKIE Z PISARKĄ DLA DZIECI

13 maja w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek w naszej filii bibliotecznej w Twardorzeczce gościła Pani Katarzyna Bieńkowska, autorka książek dla dzieci. Poprowadziła ona spotkanie z uczniami klasy I z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Twardorzeczce.
Dzieci wysłuchały czytanego przez samą autorkę opowiadania z książki "Bohater bez peleryny", opowiedziały nam o swojej bohaterskości, a także dowiedziały się, jak powstaje książka oraz kto przy niej pracuje. Na koniec uczestnicy odcisnęli swoje palce na pamiątkowym drzewie.
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kasi za bardzo ciekawe spotkanie, a wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki 😊
1 Kasia.jpg
4 Kasia.jpg