21.05.2024Dbamy o ciało! Dbamy o ducha!

27 maja 2024 r. o godz. 17.00 w jaworznickiej Bibliotece Głównej, odbędzie się spotkanie w ramach projektu Energia Biblioteki pt. Dbamy o ciało! Dbamy o ducha! Wydarzenie stworzy okazję do rozmowy na temat ruchu, kondycji, zdrowego odżywiania i nawyków z tym związanych. Po części teoretycznej uczestnicy będą mogli wykonać proste ćwiczenia fizyczne z zakresu stretchingu, które poprowadzi Ewa Krzywosz – trenerka fitness. Inicjatywie towarzyszyć wystawka książek z tego tematu.

Realizacja spotkania możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. energia_biblioteki_dbamy_o_cialo_dbamy_o_ducha.jpg