Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
Michałowice BPG

Rodzinne Świętojańskie Świętowanie w Michałowicach
niedziela, 23 czerwca - od godziny 10:00

Gmina Michałowice przygotowała dla Was wiele atrakcji, w których będą mogły uczestniczyć całe rodziny.
Każdy znajdzie dla siebie kącik, w którym w ciekawy sposób spędzi niedzielny dzień.

Podczas świętowania po raz pierwszy na terenie naszej gminy odbędzie się BITWA REGIONÓW.
18 KGW będzie walczyć o przejście do kolejnego etapu konkursu.
Będzie można degustować a także zakupić małe co nieco.

W tym dniu nasza Biblioteka zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą kulturalną i książkową, można będzie też, bez żadnych zobowiązań, zwrócić zaległe książki. Na najmłodszych czekają niespodzianki. Zapraszamy, tych którzy jeszcze nigdy u nas nie byli oraz stałych bywalców na:

„O rybaku i złotej rybce”, czyli twórcze warsztaty z legendą: godz. 11:30 oraz 13:00 - podczas warsztatów dzieci wysłuchają legendy i wykonają własną złotą rybkę. Ilość miejsc ograniczona, koniczne wcześniejsze zapisy (na poszczególną godzinę) w bibliotece lub pod nr telefonu 123885037.

Teatrzyk Kamishibai – uwielbiana przez dzieci forma książki wprowadzi ich w świat teatru. Wysłuchacie i zobaczycie:
Godz. 12:15 „Bajka o Wiśle”
Godz. 13:45 „Smok Wawelski”
Darmowe bilety do odbioru przed spektaklami (ilość miejsc ograniczona).

Gra z przynętą – złap niespodziankę w bibliotece

Pasieka Gminna opowie o pszczołach i pokaże rekwizyty związane z hodowlą tych pożytecznych owadów. Każdy będzie mógł się dowiedzieć więcej o pasiekach, ulach, o tym dlaczego pszczoły są najważniejszymi owadami na świecie. Wszystkie chętne osoby będą mogły wykonać poidełka dla owadów pod czujnym okiem Pasieki na Koźlicy.

rodzinne (1).png

rodzinne (1).png rodzinne (1)
png, 3.0 MiB, 1587x2245