22.12.2014IBUK: Nowe kody dostępu

ibuk.jpg

Szanowni Czytelnicy księgozbioru IBUK libra!

Czytelniku, jeśli chcesz nadal korzystać z IBUKA libry zgłoś się po nowy PIN dostępu. Od połowy grudnia potrzebna będzie aktualizacja dostępu do księgozbioru bibliotek opolskich. Nowy kod można pozyskać poprzez wysłanie maila na adres czytelnia@mbp.opole.pl lub osobiście w budynku Biblioteki Miejskiej. Potrzebny będzie numer karty bibliotecznej. Nowy kod należy wpisać w oknie dodawania bibliotek w swoim koncie osobistym IBUK libry. Dokładnie tak samo, jak dodawali Państwo bibliotekę po raz pierwszy.

Czytelnicy mogą kontrolować upływający czas trwania dostępu do księgozbioru. Gdy po zalogowaniu się klikniemy na „Opolskie Biblioteki Publiczne” w górnym lewym rogu na stronie IBUKA, w rozwiniętym oknie zobaczymy informację, ile dni pozostało do końca.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do dalszego korzystania z Czytelni Internetowej IBUK libra!

ibuk.jpg ibuk