18.02.2015Ebooki w katalogu bibliotecznym

Zapraszamy Państwa do korzystania z bazy Ibuk Libra - w katalogu on-line.
Nowa wersja katalogu internetowego systemu SOWA2/MARC21 dostarcza unowocześnienia w zakresie udostępniania informacji o zbiorach bibliotecznych. Połączono opisy komercyjnych zbiorów elektronicznych IBUK Libra z informacjami o zbiorach Biblioteki PWSZ w Koninie. Biblioteka oferuje dostęp do ponad 633 książek w czytelni internetowej IBUK Libra.
Zakupione książki można czytać na wszystkich komputerach pracujących w sieci uczelnianej bez konieczności logowania. Z tej samej książki może jednocześnie korzystać pięciu czytelników.
Z dniem 01.10.2014 r. obowiązują nowe kody dostępu do bazy. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe hasła przestają być aktywne. Czytelników korzystających z bazy IBUK LIBRA oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­ zapraszamy do Biblioteki Głównej, Czytelni Naukowej ul. Wyszyńskiego 3C po odbiór nowych kodów dostępu (kodów PIN).
www.pwsz.konin.edu.pl