26.02.2015ŚWIATOWY TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI Z PLATFORMĄ IBUK LIBRA

Z okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki serwis IBUK libra przygotował dla czytelników niezwykłą niespodziankę!

Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUKA Libry, zamieszczana będzie jedna z książkowych nowości PWN. Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popu­larn­onau­kowy­ch. Czas na przeczytanie Książki Miesiąca będzie odmierzał specjalny zegar.

Przypominamy, że aby móc skorzystać z darmowej publikacji w dostępie zdalnym należy zgłosić się do Ośrodka Informacji Naukowej wypełnić DEKLARACJE UŻYTKOWNIKA USŁUGI ZDALNEGO DOSTĘPU DO ZASOBÓW ELEKTRONICZNYCH BIBLIOTEKI ZA POMOCĄ SERWERA PROXY i odebrać login i hasło.

Zapraszamy do korzystania!

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl