04.03.2015ŚWIĄTECZNE OZDOBY I DEKORACJE

Od 10 grudnia 2014 roku w Bibliotece w Mroczeniu można oglądać wystawę pn. „Świąteczne ozdoby i dekoracje”. Ręcznie wykonane bombki, gwiazdy, choinki, aniołki, a także wiele innych świątecznych ozdób zadziwiają pomysłowością i pięknem. Zaskakują również materiałami użytymi do ich wykonania. Wśród twórców prezentujących rękodzieła znaleźli się: Magdalena Kwiecień, Rafał Hłądzyński, Martyna Puchalska, Hanna Lenart, Krystyna Kowalińska, Monika Durka, Irena Iwicka, Małgorzata Wawrzyniak oraz Koło Gospodyń Wiejskich, a także Koło Emerytów w Baranowie. Wystawa potrwa do 15 stycznia. Serdecznie zapraszamy.