08.04.2015Chcesz zostać Czytelnikiem Roku? Na zgłoszenia czekamy tylko do końca kwietnia!

Jeszcze do 30 kwietnia można zgłosić swój udział w konkursie "Czytelnik Roku 2014/2015". Nagrodzeni zostaną ci czytelnicy krakowskich bibliotek publicznych, którzy w okresie od 15 maja 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r. wypożyczą największą liczbę woluminów. Karty Zgłoszenia i Regulamin konkursu dostępne są w serwisach internetowych i filiach miejskich bibliotek publicznych Krakowa, a także na stronie projektu Kraków Miasto Literatury UNESCO. Laureaci zostaną nagrodzeni m.in. podwójnymi zaproszeniami na spektakle teatrów miejskich oraz biletami wstępu na festiwale i imprezy organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

biblioteka.podgorska.krakow.pl

PLAKAT_biblioteki_light2.jpg PLAKAT_biblioteki_light2