09.04.2015Zbiory wszystkich krakowskich bibliotek publicznych w centralnej wyszukiwarce!

Czy wiecie, że Kraków jest pierwszym miastem w Polsce powyżej 500 tys. mieszkańców, które udostępnia zbiory wszystkich miejskich bibliotek publicznych w centralnej wyszukiwarce? Katalog Nowohuckiej Biblioteki Publicznej został właśnie zintegrowany z portalem w.bibliotece.pl, co oznacza, że na platformie jesteśmy już w komplecie!

Możecie nie tylko równocześnie wyszukiwać książki w Podgórskiej, Krowoderskiej, Śródmiejskiej i Nowohuckiej Bibliotece Publicznej, wykorzystując przy tym wszystkie atrybuty opisu bibl­iogr­afic­zneg­o, ale również filtrować wyniki wyszukiwania, tak jak robią to nowoczesne portale internetowe!

Nie zwlekajcie! Sprawdźcie jak to działa!