13.04.2015„Książka i Róża” w Podgórskiej Bibliotece Publicznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Róża za książkę”. Do akcji organizowanej w ramach XIV Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża, w tym roku włączyły się filie: nr 5 (ul. Chałubińskiego 47), nr 13 (ul. Powroźnicza 2), nr 16 (ul. Teligi 24) i nr 17 (ul. Łużycka 55). W dniach 20-30 kwietnia będziemy czekać na darczyńców, którzy chcą podzielić się z innymi swoimi książkami, natomiast 24 kwietnia o godz. 10.00 w filii nr 14 (Spółdzielców 3) odbędzie się spotkanie dla czytelników lubiących rozmawiać o literaturze. Będziemy poszukiwać i interpretować róże, które pojawiły się na kartach książek.

Co przygotowała dla Was nasza biblioteka? Szczegóły poniżej:
www.ksiazkairoza.pl
książka i róża.jpg

książka i róża.jpg książka i róża