15.05.2015Ruszyła kolejna edycja konkursu "Czytelnik Roku"!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Czytelnik Roku 2015/2016". W naszych „czytelniczych zawodach” udział może wziąć każdy, kto posiada kartę Krowoderskiej, Nowohuckiej, Podgórskiej lub Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Nagrodzeni zostaną czytelnicy, którzy w okresie od 15 maja 2015 r. do 15 kwietnia 2016 r. wypożyczą największą liczbę książek. Za każdą tradycyjną książkę, audiobook, ebook lub czytak, wypożyczone w którejkolwiek z Bibliotek, uczestnik konkursu otrzyma jeden punkt, ale za nieterminowe zwroty punkty będą odejmowane. Punkty będą przyznawane za pozycje wypożyczone od dnia rozpoczęcia konkursu, bez względu na termin złożenia wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia. W tym roku premiować będziemy także recenzje. Za każdą z nich będzie można otrzymać dodatkowo 10 punktów. Podpisane recenzje można przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy jednej z czterech bibliotek, złożyć w dowolnej filii bibliotecznej oraz opublikować w katalogu on-line Biblioteki lub na portalu w.bibliotece (w tym przypadku na nasz adres należy przesłać link do recenzji wraz z nickiem, którym podpisana jest recenzja). Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem, dostępnym w serwisach internetowych bibliotek, filiach bibliotecznych, a także na stronie projektu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

biblioteka.podgorska.krakow.pl

plakat_czytelnik_roku_2015_2016_boczny.jpg