03.06.2015Czytanie na trawie, czyli... Cała Polska czyta w Bibliotekach

Jak co roku mieleckie biblioteki włączają się w akcję Cała Polska czyta Dzieciom
Tym razem Filia nr 7 zaprosiła swoich najmłodszych czytelników do wspólnego czytania Rzepki Juliana Tuwima.
Ponieważ dzieciom było zbyt ciasno w Bibliotece… zostały zaproszone na słoneczne podwórko, na trawnik przed biblioteką. Po otrzymaniu masek i innych rekwizytów związanych z wierszem spróbowały… wyrwać rzepkę.
rzepka1.jpg
Śmiechu i dobrej zabawy było co niemiara!
Ponownie okazało się, że stara dobra Rzepka uczy i bawi niezmiennie od wielu już lat. Czasy się zmieniają, a dobra literatura zawsze się obroni.
Wystarczy trochę wyobraźni i szczypta inwencji pracujących w Filii nr 7 Bibliotekarzy Agnieszki Kopery i Aldony Najuch, a dobra zabawa i wdzięczność przedszkolaków gwarantowana!

(JS)

rzepka.jpg rzepka