15.06.201520-28 czerwca - Budżet obywatelski 2015

Zależy Ci na rozwoju swojej biblioteki? Chcesz mieć dostęp do większej ilości nowych książek? Chcesz decydować, na co wydawane są środki z lokalnego budżetu? Zagłosuj w Budżecie obywatelskim 2015 na projekt swojej ulubionej biblioteki! Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, który w dniu głosowania ma ukończone 16 lat. Wybierz 3 projekty dzielnicowe i 3 projekty ogólnomiejskie i przyznaj im od 1 do 3 punktów. Pamiętaj, że w tym roku głosując na projekty dzielnicowe, musisz być mieszkańcem dzielnicy, której wybrany przez ciebie projekt dotyczy. 20-28 czerwca 2015 r. Głosuj! To się opłaca!

collage_www_fb.jpg

Wykaz projektów Podgórskiej Biblioteki Publicznej -