24.06.2015Czytelnicy roku szkolnego 2014/2015

Nie ma w życiu nic wspanialszego niż mieć czas na czytanie książek''.
Takie motto przyświeca najlepszym czytelnikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Rychtalu, którzy w środę 24 czerwca br. zostali uhonorowani za aktywne czytelnictwo w roku szkolnym 2014/2015.
Nagrody książkowe otrzymali, w kategorii klas I-III : Kończak Kamil, Barzyk Patryk, Nolbert Kamil, Dłubak Gracjan i Bizunowicz Jakub.
W kategorii klas IV-VI : Balcerzak Kamila, Bator Natalia, Dworczyk Marta, Kobielski Dawid , Kobielski Kacper i Barzyk Natanael.
Wśród gimnazjalistów czytelnikami roku zostali : Kula Kamil, Banaszczyk Przemysław, Kozłowska Patrycja, Gawędzka Kamila i Hołyński Mateusz.
Gratulujemy nagrodzonym tak pięknej pasji, jaką jest czytanie. Tych wszystkich, którzy jeszcze tego zamiłowania nie odkryli, zachęcamy do odwiedzenia naszej biblioteki i skorzystania z jej bogatego księgozbioru.

Zdjęcie0261.jpg Zdjęcie0261