24.08.2012Zapraszamy na bezpłatny kurs

Wszystkie osoby w wieku 45+ dla których obsługa komputera i świat Internetu są wciąż zagadką, a chciałyby nauczyć się korzystać z nowych technologii, zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim na bezpłatny kurs obsługi komputera.

Internet to oszczędność pieniędzy, ułatwienie codziennych zadań, dostęp do nowych możliwości. Nie przegap szansy w pełni darmowego kursu prowadzonego przez certyfikowane „Latarniczki „ Polski Cyfrowej Równych Szans. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w pierwszą środę września (5 .09.2012 r.) o godzinie 18.00 w budynku Miejskiej Bibliotece Publicznej w Konstantynowie Łódzkim (I piętro) (Pl. Kościuszki 10). Więcej informacji pod numerem tel. 211 16 51 lub 663 980 187. Zapraszamy!!!!

latarnicy.jpg latarnicy