15.07.2015Wystawa prac Joanny Gałeckiej "Obrazki z podróży"

Joanna Gałecka ukończyła ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki w 1992 r. oraz na Wydziale Malarstwa w 1994 r.
Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i drzeworytem. Stworzyła kilka cyklów tematycznych, m.in. „Kraina Felicji”, „Nad Czerwoną Wodą”, „In modo barocco”. Z podróży powstały cykle: „Obrazy pisane nad Dnieprem” - z Ukrainy”, „Bazar w Aszchabadzie” - z Turkenistanu.
Filia 2.jpg
Jest autorką ponad 30 wystaw indywidualnych. Uczestniczyła w kilkunastu wystawach zbiorowych m. innymi w: Krakowie, Warszawie, Sandomierzu, Białymstoku, Nowym Sączu, Toruniu , w Aszchabadzie i innych.
„Obrazki z podróży” to najnowsza wystawa prac Joanny Gałeckiej, którą można oglądać w terminie od 06 lipca do 30 września 2015 r. w Filii nr 2 przy ul. Jasińskiego 32.
Zapraszamy!

Filia 2.jpg Filia 2