14.08.2015Wakacyjne konkursy w Zawierciu

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w Konkursie fotograficznym „Wakacyjna książka z sowią zakładką w różnych zakątkach świata”. Zakładki od portalu w.bibliotece.pl czekają na swoich właścicieli we wszystkich placówkach bibliotecznych MiPBP w Zawierciu. Zdjęcia w formacie elektronicznym można przesyłać do 11 września 2015 roku na adres: im@bibl­iote­kapz­awie­rcie.pl, a w formie papierowej: Miejska Biblioteka Publiczna, Dział Metodyczny, ul. Powstańców Śląskich 6, 42-400 Zawiercie z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”. Dokładny regulamin konkursu będzie dostępny na początku wakacji na stronie www biblioteki oraz profilu na Facebooku.
2. KONKURS NA POCZTÓWKĘ Z WAKACJI DSC_0883.jpg
Filia nr 2 dla Dzieci i Młodzieży ul. Powstańców Śląskich 6 – Wakacyjny konkurs na „Pocztówkę z wakacji”. Zapraszamy wszystkie dzieci do przysyłania pocztówek z różnych zakątków, które odwiedzą w okresie wakacji. Kartki mogą być wykonane własnoręcznie, ozdobione, z oryginalnymi pozdrowieniami. Po wakacjach wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy. Prosimy na kartkach podać Imię i Nazwisko oraz adres zamieszkania. Pocztówkę należy wysłać na adres biblioteki, lub przynieść.

DSC_0883.jpg DSC_0883