16.11.2015Dyskusyjny Klub Książki z Zawiercia na spotkaniu z Mariuszem Szczygłem

6 listopada 2015 roku członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki wraz z bibliotekarzami MiPBP w Zawierciu wzięli udział w spotkaniu z Mariuszem Szczygłem. Uroczystość odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas Śląskich Targów Książki.

Mariusz Szczygieł został uhonorowany statuetką, jego książka „20 lat nowej Polski” została ogłoszona najchętniej czytaną przez klubowiczów DKK województwa śląskiego książką w 2014 r., w kategorii Literatura faktu.
FullSizeRender (19).jpg
Spotkanie prowadził prof. zw. dr hab. Jan Malicki, Dyrektor Biblioteki Śląskiej. Podczas rozmowy autor opowiadał o swoich książkach, o temacie na nowy reportaż.

Po oficjalnej uroczystości w kuluarach była okazja do rozmów i pamiątkowych zdjęć z reportażystą.

FullSizeRender (19).jpg FullSizeRender (19)
jpg, 1.8 MiB, 3264x2448