26.10.2015Wręczenie odznaki honorowej Dyrektor GBP w Trzcinicy

20 października 2015r. sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Senator RP Andżelika Możdżanowska wręczyła dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renacie Gość „Odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzec­zypo­spol­itej­ Polskiej”.

Uroczyste spotkanie miało miejsce w nowo wybudowanym obiekcie Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy. Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Senator RP Andżelika Możdżanowska zwiedziła nowy budynek biblioteki gminnej. Zapoznała się również z ofertą kulturalną biblioteki i możliwościami, jakie oferuje nowa biblioteka w Trzcinicy.
Podczas spotkania, w uznaniu poniesionych zasług na rzecz rozwoju gospodarki RP oraz za dokonania w rozwoju nowoczesnej infrastruktury kulturalnej i pracy na rzecz podniesienia jakości życia mieszkańców, wręczyła dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renacie Gość „Odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzec­zypo­spol­itej­ Polskiej”. Odznakę honorową dla dyrektor trzcinickiej placówki, na wniosek wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika, nadał Minister Gospodarki Janusz Piechociński w dniu 7 października 2015 r.

• Przez ostanie dziesięć lat z pasją pracowałam dla rozwoju gminy Trzcinica, jak również powiatu kępińskiego. Odznaczenie odbieram jako wyróżnienie dobrej współpracy z wójtem Gminy Trzcinica, jak również z lokalnymi instytucjami i stowarzyszeniami, zwłaszcza w sferze pozyskiwania środków dotacyjnych na różnorodną działalność naszych małych ojczyzn – mówi Renata Gość dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.

Odznaka ta jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem nadawanym przez Ministra Gospodarki osobom fizycznym i prze­dsię­bior­stwo­m aktywnym na polu gospodarki, wnoszącym istotny wkład w jej rozwój.

wrecz_odzn_hon_2015_1.jpg wrecz_odzn_hon_2015_1
wrecz_odzn_hon_2015_2.jpg wrecz_odzn_hon_2015_2