Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie
34-431 Waksmund
27.10.2015Warsztaty plastyczne z Arturem Nowickim
Nowy Targ GBP

Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie zorganizowała warsztaty plastyczne z Panem Arturem Nowickim - ilustratorem książek dla dzieci. Spotkania odbyły się w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu i w Nowej Białej, w dniu 22 października. Wzięli w nich udział uczniowie z klas 1-3. Pan Artur w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiadał o najstarszych materiałach malarskich, jakimi była kreda i węgiel. Tłumaczył w jaki sposób należy malować twarz lub całą postać, aby rysunek był ładny i przekazywał emocje. Uczestnicy chętnie i czynnie brali udział w zajęciach, malując rysunki pełne fantazji.
Dziękujemy uczestnikom za udział w spotkaniu oraz Dyrektorom i Nauczycielom za pomoc w organizacji zajęć.

Nowicki.jpg Nowicki
nowi (1).jpg nowi (1)