24.11.2015EBSCO EBOOK ACADEMIC COLLECTION W DOSTĘPIE TESTOWYM

Zapraszamy do zapoznania się z wiel­odzi­edzi­nową­ kolekcją książek elektronicznych EBSCO eBook Academic Collection.

Kolekcja zawiera ponad 138 210 książek od ponad 500 wydawców w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wiele innych.

Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim.

Tematyka książek elektronicznych obejmuje między innymi: nauki ścisłe, biznes i ekonomię, nauki polityczne, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę, psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne, prawo, architekturę, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe i naukę języków, słowniki i leksykony.

ebscoebooks.jpg

Dostęp testowy jest aktywny do 31.12.2015 r.

Zapraszamy do korzystania!

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl