25.11.2015Na tropie wodnych skarbów

Tydzień Edukacji Globalnej w Twojej Bibliotece 16–22 XI 2015

Biblioteka Publiczna w ramach TEG realizuje projekt „Na tropie wodnych skarbów” i organizuje: warsztaty związane z problematyką wody, konkurs na najciekawszą plakietkę o oszczędzaniu wody, wystawę i prezentację publikacji o sytuacji wodnej na świecie,wycieczkę do Wodociągów Sądeckich.

Projekt pt: Na tropie wodnych skarbów jest finansowany przez Fundację Znak w ramach
projektu Globalnie–Lokalnie–Aktywnie. Wsparcie rozwoju pozaformalnej edukacji globalnej
w bibliotekach publicznych wspó­łfin­anso­wane­go ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w roku 2015.

polski.jpg polski
jpg, 226 KiB, 2060x1669