Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2016-1-21
13.01.2016PIOTR LIANA - spotkanie autorskie
Tarnów MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie serdecznie zaprasza 21 stycznia (czwartek), o godz., 17.00 do Galerii Niebieskiej na niecodzienne spotkanie dyskusyjne z Piotrem Lianą – farmaceutą z sześcioletnim stażem z Gorlic, blogerem i autorem książki pt: „Persona non grata”. Powieść jest debiutem literackim w twórczości Piotra Liany i należy do popularnego nurtu literackiego, jakim jest proza kryminalna.

Piotr Liana - farmaceuta z Gorlic, miłośnik Beskidów, zapomnianych miasteczek i wsi. Entuzjasta zarówno eleganckiej, salonowej prozy, jak i brutalnego naturalizmu. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Niepoprawny optymista, który chce wierzyć, że ludzie są z natury dobrzy (choć w gruncie rzeczy są źli).
Żródło: oficynka.pl

Liana.jpg Liana