13.01.2016FERIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM NA WESOŁO !

Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece.
angielski (1).png
Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Bibliotece Publicznej Gminy Grodziec. Od 19 stycznia 2016 roku po raz drugi rozpoczyna się bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl, a po raz pierwszy startujemy z kursem FunJunior.pl dla maluchów.
Kurs FunEnglish - jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Samodzielne korzystanie z kursu sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, co ma wpływ na szybsze postępy w nauce niż w tradycyjnych metodach nauczania.
Kurs FunJunior - to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4 – 5 lat. Materiał kursu składa się z multimedialnych komponentów. Są to m.in.: piosenki, gry i fotolekcje, które uczą dzieci logicznego myślenia, świadomości siebie i innych. Są również doskonałym pretekstem do ćwiczenia pamięci, koordynacji ruchowej i słuchowej.
Kto i jak może skorzystać z kursów?
Każde dziecko, które przyjdzie do biblioteki, będzie mogło skorzystać z kursu FunEnglish.pl lub FunJunior.pl samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych.
Wystarczy, jeżeli dziecko będzie uczyło się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby
w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Dzięki kursom dzieci:
oswajają się z językiem angielskim i zwiększają jego znajomość,
stają się bardziej samodzielne i systematyczne,
uczą się obsługi komputera i Internetu,
ich postępy w nauce przekładają się na lepsze oceny w szkole.
Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie
„FunEnglish w bibliotece”. Projekt jest realizowany przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.
Szczegóły dotyczące kursów znajdą Państwo na stronach:
www.funenglish.pl , www.funjunior.pl
Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish.pl udziela Katarzyna Gromala
email: biblioteka.grodziec@wp.pl tel. (63) 2485049
fun_english.gif funmedia_logo_1.jpg

angielski (1).png angielski (1)
png, 164 KiB, 625x325
fun_english.gif fun_english