Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
2016-2-25
23.02.2016Spotkanie z Krzysztofem Miklasem
Piotrków Trybunalski MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Miklasem, które odbędzie się 25 lutego o godzinie 17.00 w czytelni dla dorosłych, ul. Jerozolimska 29.
Krzysztof Miklas dziennikarz i komentator sportowy, autor książek „Dwie strony mikrofonu. Opowieści sportowego komentatora spoza telewizyjnego kadru” oraz „Przewrotność losu”. Komentował dziesięć igrzysk olimpijskich w radiu i telewizji, to jego głos towarzyszył pamiętnym sukcesom Adama Małysza. W książce „Przewrotność losu” zamieścił wątki związane z Piotrkowem Trybunalskim. Wstęp wolny.

miklasmaly.jpg miklasmaly