Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
2016-3-2
26.02.2016"Krioterapia.To warto wiedzieć" - spotkanie ze Zbigniewem Kołbą
Piotrków Trybunalski MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą „Krioterapia. To warto wiedzieć”, które odbędzie się 2 marca 2016 r. o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych, ul. Jerozolimska 29.
Zbigniew Kołba, mgr rekreacji ruchowej, w czasie spotkania poruszy takie tematy jak: leczenie niską temperaturą (kiedy niska temperatura leczy, a kiedy będzie szkodzić?), leczenie bezsenności (informacje z zakresu medycyny chińskiej jako sposobu na relaks dla zmęczonej psychiki), przyswajalność witamin i minerałów (kiedy nie są przyswajane), kiedy hormony i enzymy nie są produkowane przez organizm (np. melatonina jest hormonem odpowiedzialnym za sen).
Zostaną także omówione korzyści, jakie niosą ze sobą zabiegi krioterapii miejscowej zarówno w leczeniu np. kolan, kręgosłupa, stłuczeń, skręceń, czy działania na cały organizm w przypadku krioterapii ogól­nous­troj­owej­.
Po spotkaniu będzie można kupić książkę Zbigniewa Kołby „Krioterapia. To warto wiedzieć”.

plakat.jpg plakat