08.03.2016MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ E-KSIĄŻKI

Biblioteka PWSZ w Nysie przy okazji obchodów Międ­zyna­rodo­wego­ Tygodnia E-książki zachęca wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni do korzystania z zasobów elektronicznych.

Zbiory elektroniczne, do których Biblioteka wykupiła lub uzyskała dostęp udostępniane są dla Państwa za pośrednictwem katalogu online Biblioteki lub bezpośrednio w serwisach, platformach lub bazach.

logo_ibuk.jpg

W czytelni online IBUK libra otrzymują Państwo dostęp do 689 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.
Dodatkowo z okazji Międ­zyna­rodo­wego­ Tygodnia E-książki serwis IBUK libra po raz kolejny przygotował dla Państwa niespodziankę. Co miesiąc na stronie głównej IBUK Libra zamieszczana będzie jedna z książkowych nowości PWN. Rozpoczynamy od książki „Niepewność przekleństwem kobiet”, autorstwa Helene Lerner.

wolnelektury.png

W Bibliotece internetowej „Wolne Lektury”, w której zasoby dostępne są całkowicie za darmo znajdują się 4 374 utwory, które trafiły już do domeny publicznej, a Państwo macie do nich dostęp również przez nasz katalog online.

Zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania z zasobów elektronicznych za pośrednictwiem katalogu internetowego Biblioteki!

logo_ibuk.jpg logo_ibuk
wolnelektury.png wolnelektury